Decoration Class .com

Visual arts

 

نحوه ثبت نام

 

 

English decoration class      French art Class      فارسی - آموزش هنر      عربی

 

منوی سایت 

برگشت به صفحه اصلی

دپارتمان معماری و دکوراسیون داخلی

معماری و دکوراسیون داخلی
تری دی مکس - 3Ds MAX
اتوکد - AutoCAD
وی ری - VRay
راندو و اسکیس
 

تصویرگران پویا اندیش

آموزش هنرهای تجسمی

دکوراسیون و معماری داخلی

نحوه ثبت نام

ماکت سازی
راینو  Rhinoceros
رویت  - Revit
کرل - فتوشاپ
اسکچاپ - Sketchup
آرشیکد - ArchiCad

دپارتمان آموزش هنرهای تجسمی

پتینه و رنگ
تابلوهای نقش برجسته
مجسمه سازی و خلاقیت با مواد
سفالگری
طراحی و نقاشی
رنگ و لعاب
انواع قالب گیری و تکثیر
چاپ دستی و باتیک
نقاشی خط
   

گالری عکس های کلاس های :

تری دی مکس 3ds max  و  Vray
تری دی مکس 3ds max  و  Vray
تری دی مکس 3ds max  و  Vray
   
مجسمه سازی و خلاقیت با مواد
مجسمه سازی

ثبت نام

نحوه ثبت نام
   
 
دکوراسیون را به علاقمندی های خود اضافه کنید   به علاقمندی های خود اضافه کنید
 

 

 

الف . کلاس های دکوراسیون و معماری داخلی در طول هفت ماه برگزار می شود و هر هفته 3 الی 4 جلسه 2 الی 2.30 ساعته آموزشی را به خود اختصاص می دهد . بازدید از نمایشگاه ها و کارهای اجرایی در طول کلاس ها صورت خواهد پذیرفت و زمان آموزش کارهای عملی ( کارگاهی ) نزدیک به پایان دوره به هنرجویان محترم اعلام خواهد شد.

کلاس های تری دی مکس در طول 25 جلسه برگزار خواهد شد ، از جلسه چهارم به بعد هر جلسه تمرینات مختلف فضاهای داخلی ( دکوراسیون داخلی ) خارجی ( نمای ساختمان ) انجام خواهد شد.

تعداد کل ساعات  آموزشی ترم مجسمه سازی و خلاقيت با مواد و  تابلوهای نقش برجسته سفالیه و سرامیکی 60 ساعت می باشد  و هر جلسه 3 الی 4 ساعت طول می کشد ، کلاس های طراحی و نقاشی و خط - نقاشی 15 جلسه  و هر جلسه دو الی دو ساعت و نیم طول می کشد . هر يک از اساتید ، برنامه هفتگی خاص خود را دارد و دو روز از هفته را صبح و يا بعد از ظهر برای آموزش تئوری و عملی خود ، اختصاص داده است . هنرجويان محترم نيز به همين صورت می توانند ، به دلخواه ، دو روز از هفته را برای آموزش خود انتخاب کنند . کلاس های آموزش انواع قالب سازی و طراحی و ساخت با مواد پلیمری و کلاس های آموزش پتینه و رنگ و آموزش لعاب ... در طول دوماه برگزار می گردد و هر هفته دو جلسه 2 الی 3 ساعته را به خود اختصاص می دهد .

ب . کسانی که دانشجو هستند به نسبت برنامه زمانبندی ترم تحصيلی خود می توانند از وقت های آزادشان برای امر آموزشی استفاده نمایند و در صورت ارائه کارت دانشجویی خود ، از تخفيف ويژه ثبت نام نيز برخوردارخواهند بود .

پ . دانشجويان گرامی و کارکنان و کارمندانی عزيزی که فرصت حضور دو جلسه ای در کلاس های آموزش هنرهای تجسمی را ندارند ، می توانند از کلاس های تک جلسه ای روزهای پنجشنبه استفاده نمایند .

ت . لوازم و ابزار مورد نیاز برای آموزش را از خود دفتر مرکزی تصويرگران پوياانديش ، می توانيد تهيه و خريداری نماييد . بطور کل دو نوع ابزار : مجسمه سازی و مینیاتوری در بسته های شش تایی ، مورد استفاده هنرجویان محترم قرار خواهد گرفت . در ضمن انواع گِل و گچ های آلفا و بتا ( گچ گیپس ) در خود آتلیه موجود می باشد .

 

 

تماس با ما :

خط ویژه

05 05  58 22  -  (021 )

   587  587  22

 32  76   58  22 

همراه : 21 48 188 0912

آدرس : تهران ، خیابان پاسداران - پایین تر از برج سفید - روبروی بوستان سوم - جنب فروشگاه تعطیلات - ساختمان 202 - طبقه 3 - واحد 6

مرکز آموزش دکوراسیون و معماری داخلی

تصویرگران پویا اندیش
  کروکی آموزشگاه

آیدی یاهو: VaseghMaleki

  از طریق یاهو مسنجر سئوالات خود را آفلاین بگذارید ، پاسخ خود را تا 24 ساعت دریافت خواهید کرد

ایمیل :

 

 
 
ما را در سایت های اجتماعی دنبال کنید
      

 

 


ث . هنرجویان محترمی که از شهرهای مختلف ، قصد حضور در کلاس های ما را دارند : حتماً پیش از مراجعه با دفتر مرکزی آموزشگاه ، تماس تلفنی داشته باشند و اطلاعات جامعی از نحوه برگزاری و منابع آموزشی خود بدست آورند .

ج . آموزش در هر رشته ای برای رده های سنی مختلف چه زن و چه مرد امکان پذير می باشد ، در صورت ثبت نام گروهی ، بخصوص دانشجويی ، ضمن تخفيف ويژه ... از امکانات جانبی ديگری از بخش آموزش در آتليه های کارگاه استفاده خواهيد نمود .

در طول زمان آمورش ، برنامه های ديدار از نمايشگاهها ... برگزاری همايش و گفتمان با اساتيد هنر و نمايش فيلم و عکس صورت خواهد گرفت ...

چ . نحوه ثبت نام : پرکردن برگه ثبت نام لازم و ضروری است ، دو قطعه عکس دريافت می گردد که يکی به برگه ثبت نام و ديگری به کارت اختصاصی آمورشگاه متصل خواهد شد . لازم به توضیح می باشد که در زمان ثبت نام از هنرجویان محترم رشته دکوراسیون و معماری داخلی سئوالاتی بعمل خواهد آمد که در گزینش آنها نقش تاثیر گذاری خواهد داشت .

شهریه دوره مورد نظر خود را می توانید حضورا در محل آموزشگاه پرداخت نموده و رسید دریافت نمایید یا به شماره حساب 1-540131-800-214 بانک پاسارگاد - و یا شماره کارت 5022291009640598 بانک پاسارگاد به نام " واثق ملکی " واریز نموده و شماره واریزی را بصورت تلفنی به مسئول ثبت نام اعلام فرمائید و رسید بانکی را همراه مدارک مورد نیاز ثبت نام به دفتر آموزشگاه ارائه فرمائید.
 

 
 

کلیه حقوق  سایت محفوظ ، ثبت شده و متعلق به  آموزشگاه تصویرگران پویا اندیش می باشد .

 

 

ایمیل :

تلفن های تماس : 22582098 - 22560423 - 22571532  همراه : 21 48 188 0912

Copyright  2011 ,  Decoration Class .com  ::  Decorasion.com   ::   Decorasion.ir   ::     Decorasion.org   ::     VaseghMaleki.com       All rights reserved

   

Designed by Pouya Vasegh Maleki